Tarih belli oldu! Demet Şener evleniyor

Tarih belli oldu! Demet Şener evleniyor

Eski manken Demet Şener, aşk yaşadığı Cenk Küpeli ile evlilik kararı aldı. Ünlü çift, kanunen boşanma sonrası yeni evlilik için 300 gün geçmesi gerektiğinden bu sürenin dolmasını bekleyecekler.

Geçtiğimiz aylarda İbrahim Kutluay'dan boşanan Demet Şener, Cenk Küpeli aşk yaşamaya başlamıştı. Evlilik kararı alan çift, ilişkilerinin resmiyete dökülmesi için boşanma sonrası 300 gün geçmesi gerektiğinden dolayı bu sürenin dolmasını bekleyecekler.

EVLENİYORLAR!

Magazin gündemini uzunca süredir meşgul eden Demet Şener, Cenk Küpeli ilişkisinde evlilik kararı çıktı. Ünlü çiftin evlenecekleri zaman, yer ve davetliler de belli olmaya başladı.

NİKAH KURUÇEŞME'DE

Ünlü çift, Kuruçeşme'deki bir otelde nikah masasına oturacak. Nikah törenine çiftin yakın arkadaşları ve aile dostları katılacak.

"HAMİLE DEĞİLİM"

Demet Şener, sürpriz evlilik kararıyla ilgi olarak açıklama yaptı. Şener "Evlilik kararım inat değil. Evlilik sözleşmesi falan da yok, gayet aşkla evleniyoruz. Bir inatla evlenir mi insan? Ailem ve çocuklarım da nikahımda yanımda olacak. Nikahta elbette ki gelinlik giyeceğim. Hamile değilim, yeniden anne olup olmayacağım sürpriz olsun. Çocuklarım da benimle yaşamaya devam edecek. Daha fazla detay vermek istemiyorum." dedi.

Önerilen Haberler