Tarkan'ın 7. kıta isyanı: Dur diyelim artık buna!

Megastar Tarkan sosyal medya hesabından çevre duyarlılığını yansıtan bir video paylaştı. Çöplerden oluşan ve giderek büyüyen 7. kıtaya isyan eden Tarkan "Dur diyelim artık buna!" diyerek tepkisini gösterdi.

İnsanlığın çevreye verdiği zararın en somut örneği olan 7. Kıta, atık malzemelerin bir araya gelmesiyle oluştu ve giderek büyüyor. Megastar Tarkan, bu duruma dikkat çekerek soysal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Paylaşımına "Bizim bir anlık konforumuz tüm canlıların geleceğini tehlikeye sokuyor. Dur diyelim artık buna!" notu ekleyen Tarkan, adeta isyan etti.

"DUR DİYELİM ARTIK BUNA!"

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Tarkan, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla farkındalık oluşturuyor. Çevre kirliğinin hat safhaya ulaştığını ve giderek daha da arttığını ortaya koyan 7. kıta oluşumuna dikkat çeken Tarkan, çarpıcı bir video paylaştı. Megastar, paylaşımına "Plastiğin yarattığı tehlike sınırları, kıtaları, denizleri ve içinde bulunduğumuz zamanı aştı. Bizim bir anlık konforumuz tüm canlıların geleceğini tehlikeye sokuyor. Dur diyelim artık buna! Hayatımızdan eksilttiğimiz her bir plastik atık, yeryüzü için fazladan bir nefes demek. Bunu birlikte başarabiliriz. Tüm kalbimle inanıyorum." notunu da ekledi.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler