Tatil bavulu hazırlamanın püf noktaları

Tatil bavulu hazırlamanın püf noktaları

Tatile gideceğiniz kesinleşince en büyük dertlerden birisi valiz hazırlama telaşı olur. Neleri yanımıza almalıyız, neleri gittiğimiz yerden temin etmeliyiz ve daha bir sürü soru ile başbaşa kalırız.

Hiç telaşa girmeden sizin için hazırladığımız listedeki maddeler ile tatil çantanızı kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Eğer siz de havayolu şirketlerinin kilo sınırına takılmak istemiyorsanız önerilemize kulak verin.

AYAKKABILARINIZIN İÇİNE KÜÇÜK EŞYALARINIZI KOYUN

Botların ve ayakkabıların içinde çokça geniş ve boş yer kalıyor. Buraları değerlendirerek alan tasarrufu sağlayabilirsiniz.

KATLAMAYIN RULO YAPIN

Katlama taktiği dolap düzeninde güzel gözüküyor olabilir ancak bavulda çok yer kaplar. Onun yerine eşyalarınızı rulo yaparak seyahat edin. Diğer eşyalarınıza çokça yer açmış olacaksınız.

KURTARICI ALARMI: VAKUMLU POŞET

Vakumlu poşetler ya da hurçlar yer tasarrufu açısından süper kahraman gibi imdadınıza yetişir. Çok cüzi miktarlara temin edebileceğiniz bu vakumlu hurçlar ile geniş alan kaplayan eşyalarınızı daraltabilirsiniz.

E KİTAP OKUYUCU OLDUKÇA PRATİK BİR SEÇENEK

Eğer çok seyahat eden biriyseniz ve kitap okumayı da seviyorsanız e kitap okuyucu sizin için bir kurtarıcı olacaktır. Uygun fiyata temin edebileceğiniz bir e kitap okuyucu, diğer kitaplar gibi yer de kaplamayacaktır.

Önerilen Haberler