Tatil rotası: Türkiye

Tatil rotası: Türkiye'deki kamp yerleri

Ülkemizin birbirinden özel kamp rotaları ile tatil alışkanlıklarınız değişecek. İşte kamp yapabileceğiniz özel rotalar…

Bu yıl her zamankinden farklı bir tatil yapmayı düşünüyorsanız kamp seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Ulaşım ve konsept olarak çok cazip seçeneklerin bulunduğu rotalarda kendinizi doğanın kucağında hissedeceksiniz.

KELEBEKLER VADİSİ / FETHİYE

125 kişi kapasiteye sahip özel kamp alanı bulunan Kelebekler Vadisi, ziyaretçilerine pek çok etkinlik ve doğal aktivite seçeneği sunuyor. Dalış ve paraşüt eğitimleri de Kelebekler Vadisi maceranızda unutulmaz anılar yaşatacak. Kamp alanındaki sosyal imkanlar da rahat ve konforlu bir kamp dönemi geçirmenizi sağlayacak.

KÖPRÜLÜ KANYON / ANTALYA

İster karavanla ister çadırla gelin, Köprülü kanyonda huzuru bulacaksınız. Bu bölgenin diğer kamp alanlarından farkı size seçenekler sunması. Kamp yapacağınız bölgeyi seçerek kamp yapmaya başlayabilir; doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Olukköprü, Beşkonak Köyü, Karabük Köyü, ve Selge Antik Kenti Köprülü kanyon maceranızı renklendirecek farklı rotalar olacak.

DATÇA KAMP ALANLARI / DATÇA

Kampçılara duş,, tuvalet ve elektrik gibi temel imkanları sunması ile özel bir kamp alanı olan Datça kamp alanı, çeşitli spor aktiviteleri seçenekleri de sunuyor. Bu rota, sessiz, doğal ve huzurlu ortamı ile kampçıların aradığı özellikleri bünyesinde barındırıyor.

İĞNEADA / KIRKLARELİ

Kırklareli'de yer alan İğneada, birçok doğa sporuna elverişli alan sunmaktadır. Kampçılar için de özel alanlar sunan doğal alanda günlük hayatın stresinden uzak, huzur dolu anlar yaşayabilirsiniz.

YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI / BOLU

Bolu sınırları içinde bulunan Yedigöller Milli parkı, kamp yapmak isteyenler için bir doğa ziyafeti sunuyor. Yılın üç mevsimi, ilkbahar, yaz ve sonbaharda ziyaretçilerine doğanın güzelliklerini sunan Yedigöller Mili Parkı, kampçıların en çok ziyaret ettiği noktalardan biridir.

Bu noktada doğa fotoğrafçılığı, treakking ve farklı parkurlarla alternatif doğa etkinlikler yapabilirsiniz.

NEMRUT DAĞI MİLLİ PARKI / ADIYAMAN

Tarihe ışık tutan Nemrut dağı eteklerinde kamp yapmak, sizi diğer kampçılardan ayıracak bir aktivite olacak. Günbatımının en güzel tonlarını göreceğiniz Nemrut dağında, özel kamp alanları ile doğa ve tarih sevginiz bir kat daha artacak.

GÖKOVA ORMAN KAMPI / MUĞLA

Geniş bir kamp alanına sahip olan Gökova, 300 çadır ve 70 karavan kapasitesine sahiptir. Bu noktada çamaşırhane, tuvalet, duş ve elektrik gibi birçok imkanın da bulunması bu noktayı kampçıların uğrak mekanı haline getiriyor.

Önerilen Haberler