Teninize Dokunan Mucize: El Yapımı Lavanta Sabunu

Teninize Dokunan Mucize: El Yapımı Lavanta Sabunu

Akdeniz kökenli bir bitki olan lavanta, el yapımı doğal sabuna dönüşerek görüntüsü ve kokusundaki çekiciliği teninize yansıtıyor.

Uçsuz bucaksız lavanta tarlaları ile ünlü Isparta'nın Kuyucak köyüne gitmeye zamanınız yoksa morun her tonunu göreceğiniz Fransa'nın Provence bölgesinin muazzam lavanta bahçelerine gitmek bir hayalse The Soap Factory El Yapımı Lavanta Sabunu'nu deneyerek lavantanın hassas dokunuşunu teninizde hissedebilirsiniz.

CİLT VE SAÇ DOSTU ÖZELLİKLERE SAHİP

El yapımı lavanta sabunu, ciltteki ölü deriyi arındırma, sivilceleri giderme ve cildin doğal görünümüne kavuşmasını sağlamak gibi önemli görevler üstlenmektedir. El yapımı lavanta sabununun özelliklerine yakından baktığımızda cilt ve saç üzerinde birçok olumlu etkisi olduğunu görüyoruz.

El yapımı lavanta sabunu tonik etkisiyle cildi ve saçı temizler. Cildin yağ dengesinin sağlanmasına yardım eder.

Vücudu kötü kokulardan arındırır, akne ve sivilceleri gidermeye yardım eder.

Zona hastalığının tedavisine yardım eder.

Saçtaki kepeklenmeyi giderir.

İltihaplanmaları önler.

Antiseptik özelliği ile doğal koruma sağlar.

Doku çürümelerinde ve yanık durumlarında köpüğü ile friksiyon yapılır.

Saçlara canlılık kazandırır.

El yapımı lavanta sabununun ferahlatıcı etkisi, sinirleri yatıştırarak uykusuzluğa ve depresyona iyi gelir.

LAVANTA SABUNU YAĞI KULLANIMI

El yapımı lavanta sabunundan istediğiniz verimi alabilmeniz için onu doğru şekilde uygulamalısınız. The Soap Factory'nin özel ürünü el yapımı lavanta sabunu kullanım tarifi ile saçınızı ve cildinizi en iyi şekilde besleyebilirsiniz.

El yapımı lavanta sabununu köpürtün. Boyun ve yüz bölgenize uygulayın. 1-2 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın. Sonra havlu ile kurulayın. Uygulama sonrası sabununuzu ahşap ve kuru sabunlukta muhafaza edin. El yapımı lavanta sabununu güneş ışığından koruyun.

(İLANDIR)

Önerilen Haberler