The Body Shop

The Body Shop'tan Yeni Muzlu Seri

The Body Shop bu sezon ikonik Muz’lu ürünlerine yenilerini kattı. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyondaki eğlenceli, meyveli ve daha da muzlu eşsiz vücut bakım ürünlerin hepsi %100 vegan.MUZ sezonun en trend meyvelerinden. Yemekten de sosyal medyada paylaşmaktan da geri kalamadığımız kesin. The Body Shop bu sezon ikonik Muz'lu ürünlerine yenilerini kattı. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyondaki eğlenceli, meyveli ve daha da muzlu eşsiz vücut bakım ürünlerin hepsi %100 vegan.

Yeni Banana vücut bakım serisinin 3 farklı ürününü, ister tek başına isterseniz kalıcılığını artırmak için bir arada kullanabilirsiniz! Banana Body Yogurt, Banana Body Butter ve Banana Shower Cream'den oluşan bu seride meyveli ve egzotik notalar birbirini tamamlarken, seri cildin nemli ve canlı koku notaları ile kaplanmasını da sağlar. Formüllerin her biri, gıda endüstrisinin, şekilsiz oldukları için kullanmak istemeyeceği muzlardan yapılan Yerel Ticaret organik muz püresi ile zenginleştirilmiştir.

Vücut bakım rutininizi tatlı muz yaprakları, olgunlaşmış muz püresi ve kremsi, odunsu hindistan cevizinin bağımlılık yapan aromaları ile değiştirin!

Vücut nemlendirme konusunda 25 yıl önce Body Butter'larıyla devrim yaratan The Body Shop, oyunun kurallarını değiştiren yeni nemlendirici formülü, 15 saniye içerisinde nemlendiren BODY YOGURT'larına sınırlı bir süre için MUZ'lusunu ekledi. 

Banana Body Yogurt, hızlı emilen, yapışkan olmayan, yağsız, jel-losyon formülü ile cildi 48 saat nemlendirir. Ürün, duştan hemen sonra cilde uygulanabilir ve anında kurur, böylece ürünün kurumasını beklemenize gerek kalmadan hemen giyinebilirsiniz. 

Kendi ağırlığının 1000 katı kadar suyu tutabilen biyofermentli hiyaluronik asit içeren Banana Body Yogurt, içeriğindeki Ekvator'da elde edilen muz püresi ile cildi beslerken, İspanya'dan gelen Yerel Ticaret Ürünü organik badem sütü ile de nemlendirir.

Cildi kirlerden temizlemek için ideal olan Banana Shower Cream, duş sırasında ıslak cilde uygulanır. Hafifçe köpüren ve sabun içermeyen duş kremi de Yerel Ticaret Ürünü olan organik muz püresi içerir. 

The Body Shop'un ikonik Body Butter'ı Muz versiyonu ile karşınızda. 48 saat nem sağlayan Body Butter içeriğinde Gana'dan Shea Yağı ve Ekvator'dan muz püresi bulundurur. Sınırlı sayıda üretilen bu serinin bir parçası olan Banana Body Butter'ın, Banana Body Yogurt'tan hemen sonra, özellikle cildin kuru bölgelerine masaj yaparak kullanılması öneriliyor.

BODY BUTTER BANANA 50ML – 29.90 TL

BODY BUTTER BANANA 200ML – 74.90 TL

SHOWER CREAM BANANA 250ML – 39.90 TL

SHOWER CREAM BANANA 60ML – 19.90 TL

BODY YOGURT BANANA 200ML – 69.90 TL

Önerilen Haberler