Tırnak şekliniz karakterinizi yansıtıyor!

Tırnak şekliniz karakterinizi yansıtıyor!

Tırnaklarınızın kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Tırnağınızın uzunluğu, kısalığı ve şekli karakterinizin gizli kalmış yönlerini ortaya çıkarıyor.

Tırnağınıza bakarak kişiliğinizin gizli kalmış yönlerini keşfedebilirsiniz. Kim bilir belki de hiç bilmediğiniz özelliklerinizi tırnaklarınızdan öğreneceksiniz.

UZUN TIRNAK

Tırnakları uzun yapıda olanlar,komik, esprili ve sosyaldirler. Öğrenmeye açık ve yeni deneyimlere hazırdır. İş konusunda titiz ve detaycıdırlar.

DİKDÖRTGEN TIRNAK

Dikdörtgen tırnaklılar, lider ruhludur ve ayaklarını yere sağlam basarlar. Onlara büyük işler verilir ve üstlendikleri işi layıkıyla yaparlar. Baştan savma iş yapmaz, en iyisini yapmaya çalışırlar. Aynı zamanda oldukça eğlenceli ve sosyal insanlardır.

ÜÇGEN TIRNAK

Cesur ve kararlı yönleri ile öne çıkan üçgen tırnaklı insanlar biraz çabuk sinirlenirler. İş konusunda detaylı olan bu insanlar, önce plan yapar ve tüm detayları ele aldıktan sonra işe başlar.

OVAL TIRNAK

Oval tırnaklılar, yaratıcı kişiliğe sahiptir. Hayalci yönleri olan bu insanlar, iş konusunda gerçekçidir. Aldıkları işe hevesle başlar ve başarmadan peşini bırakmazlar.

GENİŞ TIRNAK

Geniş tırnağa sahip olanlar çabuk kavrama yeteneğine sahiptir. İki kere düşünür bir kere söylerler. Bu yüzden tavsiyelere kulak verirler. Hareket ederken içgüdülerine kulak veren geniş tırnaklı insanlar, karşılarındaki insanın karakterini kolayca çözerler. İş konusunda istikrara önem verir ve görsellikten çok işleve takılırlar.

YUVARLAK TIRNAK

Tırnakları yuvarlak şekilde olanlar, güçlü kişiliğe sahiptir. Sezgileri oldukça yüksek olan bu kişiler, sadık birer dost ve cesur birer maceraperesttirler.


Önerilen Haberler