Topuklu Ayakkabı Giymeden Uzun Görünmenin Püf Noktaları

Topuklu Ayakkabı Giymeden Uzun Görünmenin Püf Noktaları

Uzun boylu görünmek için tek çarenin topuklu ayakkabılar olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Kısa saç, yüksek bel, tulum, İspanyol paça ve tek renk elbise gibi seçeneklerle olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz.

TERCİHİNİZ YÜKSEK BEL OLSUN

"Demode oldu artık" deyip askının sonlarına mahkum ettiğiniz yüksek bel eteklerinizi ön sıralara alabilirsiniz. Trend olmaya başlayan yüksek bel etekler, aynı zamanda illüzyon etkisi göstererek daha uzun boylu görmenizi sağlıyor.

KISA SAÇ MODELLERİNİ TERCİH EDİN

Uzun saçları seviyorsunuz ama uzun boylu görünmek için biraz fedakarlık yapmanız lazım. Kısa boylu kadınlar kısa saç modeli tercih ederek, uzun bir görünüm etkisi oluşturabilir. Uzun saçın sizi aşağı doğru gösteren etkisinden kısa saç modeli ile kurtulmuş olacaksınız.

TULUM GİYİN

Uzun boylu görünmek için gövdenizi uzun gösterecek kıyafetlere ihtiyacınız var. Pratik bir giyim seçeneği olan tulum, özellikler bahar ayları için ideal bir kombin unsurudur.

TEK RENK KOMBİNLER YAPIN

Göz illüzyonlarından yararlanarak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. Tek renk elbiseler giydiğinizde ince ve uzun bir görünüme kavuşacaksınız.

İSPANYOL PAÇALAR

Sizi her zaman uzun gösterecek bir başka detay da İspanyol paçalardır. Her zaman popülerliğini koruyan bu tasarımlar, uzun bir görünüm elde etmeniz için size yardımcı oluyor.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.