Topuklu Ayakkabı Giymeyi Rahatlatan Ürünler Topuklu Ayakkabı Giymeyi Rahatlatan Ürünler

Topuklu Ayakkabı Giymeyi Rahatlatan Ürünler

Giymekten vazgeçemediğiniz ama ayağınıza rahatsızlık verdiği için şikayetçi olduğunuz topuklu ayakkabılar, topuklu ayakkabı giymeyi rahatlatan ürünlerle sorun olmaktan çıkıyor.

TOPUK TUTUCU KILIFLAR

Topuk tutucu kılıflarla topuğunuza vuran ayakkabınız artık sorun olmaktan çıkıyor. Gün boyu ayağınızda kalan topuk tutucu ile rahat ve konforlu şekilde topuklu ayakkabı giyebilirsiniz.

PARMAK KORUYUCULAR

Parmaklarınızı koruyan jel parmak koruyucu aparatlar, topuklu ayakkabı giymeyi bir keyfe dönüştürüyor. Ayrıca bu aparatı ayağınızın şekline uydurmak için makasla keserek düzenleyebilirsiniz.

AYAK SPREYİ

Evet, yanlış duymadınız, ayaklarınızı topuklu ayakkabının hasarından koruyacak bir sprey var. Topuklu ayakkabının ayağınıza vuran kısmına spreyi sıkın. Bu alanda koruyucu bir tabaka oluşacak. Görünmez bir bandaj işlevi gören bu ürü şık görünümünüzü gölgelemiyor.

ÖN TABAN YASTIĞI

Topuk kısmı yüksek yapıda olan topuklu ayakkabılar, ayağın ön kısmına baskı yapılmasına neden olur. Bunun için ön taban yastığı kullanmak ayak sağlığını korumak ve rahat bir ayakkabı kullanımı için çözümdür.

YAPIŞKAN PED

Yüksek topuklu ayakkabılar ayak dengesini zorladığı için topuk ve ön kısma baskı yapar. Bazen de orta kısma baskı yapar. Yapışkan pedler kullanarak ayağın alt kısmına destek olarak, topuklu ayakkabınızın sizi rahatsız etmesini engelleyebilirsiniz.

KATLANABİLİR TERLİKLER VE BABETLER

Uzun süre topuklu ayakkabı giymek, bazen çok rahatsız edici olabilir. Bunun için çantanızda katlanabilir terlik ya da babetler bulundurmak rahat bir mola vermenizi sağlayacaktır.

YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI KALIBI

Topuklu ayakkabının yanla doğru genişlemesini sağlayan bu ürün bir nebze daha rahat kullanım sağlamaktadır.


Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler