Trend Alarmı! 2019

Trend Alarmı! 2019'un Yaz Rengi Nude Bej İle Tanışın

Yazın en iddialı renkleri arasında nude bej var. Hiç beklenmeyen bir çıkış yakalayan bu renk, modacıların trende kattıkları bir armağan olacak. Peki, nasıl kombin edilecek? İşte, nude bej nasıl giyilir? sorusunun cevabı...

Uzun zamandır tercih edilmeyen nude bej, dünyaca ünlü marka Burberry'nin tasarımcısı Riccardo Tisci'nin 2019 podyumlarında moda haline gelmesi ile yeniden trend oldu, Haliyle podyumlardan sokaklara taşınan trendler için birçok influencer ve modacı kolları nude bej için sıvadı. İşte, nude bejin kullanım önerileri…

DESENLE KOMBİN EDİN

Her ne kadar Tisci, soft renklerle kombine etmiş ve çok sık kullanmışsa da bu renk size biraz sıkıcı gelebilir. O vakit, desenli kıyafetlerle kombin edebilir ve rengin sahip olduğu sakin havayı koruyabilirsiniz.

FARKLI RENKLERİ PATLATIN

Yine podyumdan bir örnekle parlak renkleri bejin soluk rahatlığında patlatabilirsiniz. Hem gözler parlak renklere dönecek hem de hem de farklı bir şekilde bejin trendi korunacak.

AKSESUARLARLA ZENGİNLEŞTİRİN

Riccardo Tisci'nin podyumunda, aksesuarlar nude bejin en iyi arkadaşlarından biriydi. Özellike altın ve bronz kolyeler ve nostaljik aksesuarlarla oldukça yakıştı. Üstelik hasır şapka ve hasır ayakkabılarla da iyi bir şekilde kombin edilebilir.

NEONLA DENGELEYİN

Nude bejin sıkıcılığını neonun neşesi ile dengeleyebilirsiniz. En zıt iki rengin birbiriyle olan ahengi dikkat çekici olacaktır. Özellikle nude bir pantolon ve ceket takımını neon bir tişörtle tamamlamak iyi bir öneri olacaktır.

Önerilen Haberler