Ünlü isimler Emine Bulut cinayetine sessiz kalmadı

Ünlü isimler Emine Bulut cinayetine sessiz kalmadı

Türkiye, Kırıkkale'de kızının önünde eski eşi tarafından bıçaklanarak "Ölmek istemiyorum" diyen Emine Bulut için ayağa kalktı. Ünlü isimler de yaşanan acı olaya tepki göstererek, düşüncelerini sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Kırıkkale'de eski eşi Fedai Baran tarafından kızının önünde bıçaklanan Emine Bulut'un görüntüleri yürekleri burktu. "Ölmek istemiyorum" diyen talihsiz kadına, kızı F. B. B. "Anne lütfen ölme " diyerek yalvardı. Acı olay, tüm Türkiye'yi ayağa kaldırdı.

KIZININ GÖZÜ ÖNÜNDE BIÇAKLANDI

4 yıl önce boşanan Emine Bulut ve Fedai Baran, olay günü 10 yaşındaki kızlarını da yanlarına alarak bir kafede buluştular.İddiaya göre çocuklarının velayeti için aralarında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine Fedai baran Emine Bulut'u çeşitli yerlerinden ve boğazından bıçakladı. Talihsiz kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken şok geçiren kızı hastanede tedavi altına alındı. Cani eski koca ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ÜNLÜLER İSYAN ETTİ

Eşinin saldırısı sonucu hayatını kaybeden Emine Bulut'un "Ölmek istemiyorum" feryadı ve kızının "Anne lütfen ölme" yalvarışı ses getirdi. Ülkenin ana gündemi olan cinayete ünlüler isyan etti, sosyal medya hesaplarından tepkilerini gösterdiler.

İşte o paylaşımlar:

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler