Ünlü isimler, Neslican Tay için tek yürek oldu

Ünlü isimler, Neslican Tay için tek yürek oldu

Kanser hastalığına karşı yürüttüğü mücadele ile sosyal medyada milyonların sevgisini kazanan Neslican Tay, yoğun bakıma kaldırıldı. Ünlü isimler başta olmak üzere birçok kişi Tay için yardım kampanyası başlattı.

Neslican Tay, bacağındaki tümör nedeniyle bacağını kaybetmiş, 3 kez kanseri yenmişti. Kanserle mücadelesiyle herkese örnek olan Tay, yoğun bakıma kaldırıldı. Ünlü isimler sosyal medyadan yardım kampanyası başlattılar.

DÖRDÜNCÜ KEZ KANSERE YAKALANDI

Sosyal medyada yaptığı paylaşımda 4'üncü kez kansere yakalandığını duyuran Neslican Tay, "Çok teşekkür ederim. 3 kere yendim 4'te yolda ben de kendime ve iyileşeceğime çok inanıyorum. İyi ki varsınız videoyu buradan benim yerime paylaşıp güzel dileklerini esirgemeyen herkes!" demişti.

YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI

Tedavisine yoğun bakımda devam edilen Neslican Tay için sosyal medyada da yardım kampanyası başlatıldı. Tay için hastaneden yapılan açıklamada "Neslican Tay için değerli hocalarımız ve ekip arkadaşlarımız elinden geleni yapıyor. İnşallah Neslican bir kez daha ne kadar güçlü olduğunu bizlere gösterecek" denildi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK MESAJLARI GELDİ

Kanserle olan mücadelesiyle binlerce kişiye örnek olan Neslican Tay için binlerce insan tek yürek oldu. Ünlü isimler başta olmak üzere birçok kişi Neslican Tay için destek mesajları ile yardım çağrısında bulundu.Haluk Levent , Gonca Vuslateri, Fırat Tanış başta olmak üzere pek çok isimden destek mesajı geldi.

Neslican Tay için yapılan paylaşımlar:

Önerilen Haberler