Ünlüler, Süleyman Turan

Ünlüler, Süleyman Turan'a böyle veda etti

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Süleyman Turan, kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Üzücü haberi öğrenen ünlü isimler birbiri ardına veda mesajları yayınladılar.

Kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Türk sinemasının usta isimlerinden Süleyman Turan'a ünlüler dünyasından veda mesajı yağdı. Kadir İnanır'dan Tolga Çevik'e Pınar Altuğ'dan Nebahat Çehre'ye kadar birçok ünlü isim, basın ve sosyal medya aracılığıyla üzüntülerini dile getirdi.

KADİR İNANIR

Kadir İnanır, canlı yayınında şunları söyledi: "Benim çok sevdiğim kıymetli bir arkadaşımdı. Birçok filmde beraber çalıştık. "Onun dışında Süleyman Turan, Türk toplumuna verdiği katkılardan dolayı hepimizi çok onur kazandık. O her gittiği yerde güzel duygular saçan, güzel sözler söyleyen, herkesin sevdiği, hiç bir şeyi sorun yapmayan, hep içine atan, ressam, aktör, edebiyatçı, komple bir sanatçıydı. Biz onu çok seviyoruz. Hiçbir zaman ölmeyecek gönlümüzde. Türk halkı da onu hiçbir zaman unutmayacak."

NEBAHAT ÇEHRE

Nebahat Çehre "Çok üzüldüm. Yıllar geçti birlikte çalıştık. Tanıdığım en beyefendi insandı. Hayatı çok iyi tanıyan, verilen işi başarıyla yerine getiren, nezaketiyle, iyiliği ile aranan isimdi. Yeşilçam'da belki hakkettiği yerde olmadı ama kendi yolunu çizdi. Çok değerli bir sanatçıyı kaybettik. Ama hayatın gerçeği bu. Birlikte çalışmalarımız oldu. Sonraki işlerde de onun beyefendiliğini hep aradım. Ailesine başsağlığı diliyorum. Yolu ışık olsun, nur içinde yatsın." ifadelerini kullandı.

TOLGA ÇEVİK

PINAR ALTUĞ ATACAN

BEHZAT UYGUR

MELTEM CUMBUL

İBRAHİM TATLISES

TURGAY BAŞYAYLA

SUNAY AKIN

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.