Ünlülerin Çocuk Bakıcılarına Koydukları Tuhaf Yasaklar

Ünlülerin Çocuk Bakıcılarına Koydukları Tuhaf Yasaklar

Ünlülerin kamera karşısındaki hayatları dışındaki özel hayatları bir hayli ilginç sahnelere sebep olabiliyor. Ünlülerin çocukları için tuttukları bakıcılara bazı tuhaf kurallar koydukları oluyor.

Ekran karşısında gördüğümüz ünlüler, çocuklarını yabancı birine emanet ederken çok sıkı davranıyorlar. Hem gösterdikleri portreyi bozmayacak hem de çocukları istedikleri gibi yetiştirecek bir ortam için bakıcıları kontrol edebiliyorlar.

SÜREKLİ KONTROL ALTINDA OLMAYI KABUL ETMELİLER

Her aşamayı kontrol etme, her şeyi istedikleri gibi yapma gibi durumlar için sözleşmelerinde kontrol altında olmayı kabul ediyorlar. Zamanla ünlü annenin ruh halini ve istekleri oturmaya başlayınca bu durum düzelebiliyor.

SUÇU ÜSTLENMEYE HAZIR OLMALILAR

Mükemmel imajları bozulmasın isteyen ünlüler eğer çocukları bir hata yaparsa bakıcıların çocukların suçlarını üstlenmesini istiyor. Böylece çocuklarına bağlı imajları sapasağlam kalıyor.

MAGAZİN EKİPLERİ ETRAFTAYKEN ARKA PLANDA DURMALILAR

Bazıları magazin fotoğraflarında bakıcıların çıkmasından rahatsız olmuyor. Ama bazı ünlüler onların arka planda kalmalarını istiyor. Bunun sebebi ise medyaya çocuklarına kendilerini baktığı bakıcıların sadece yardımcı olduğu imajı vermek istemelerinden kaynaklanıyor.

GÖSTERİŞLİ GÖRÜNEMEZ VE MÜCEVHER TAKAMAZLAR

Bazı ünlüler bakıcıların üniforma giymelerini isterken bazıları günlük kıyafetlerle olmasını sorun etmiyor. Günlük kıyafet giyen bakıcılar için gösterişli olmama şartının yanı sıra dışarıda paparazilerin karşısında iken üzerlerine mücevher olma riski kabul edilemez.Çünkü bu dikkat çekebilecek bir soygun tehlikesi de olabilir.

İLİŞKİLERİ OLMAMALIDIR

Ünlüler dadılar seçerken ve eğitim verirken birçok aşama ve süreç geçirirler. Yorucu ve zaman harcayıcı olan bu süreçte onlara birçok test yapar ve seçildikten sonra da eğitimler aldırırlar. Haliyle bir dadının evlilik veya ilişkisi sebebiyle işten ayrılması onlara zaman ve para kaybettirecektir.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.