Uzun Süre Kalıcı Ojelerin Sırrı Uzun Süre Kalıcı Ojelerin Sırrı

Uzun Süre Kalıcı Ojelerin Sırrı

Ojenizi dikkatli şekilde sürdünüz ve tırnaklarınız tüm canlılığı ile parlıyor. Peki bu canlılık ne kadar sürecek? Ojelerinizin tırnaklarınızda uzun süre kalmasını istiyorsanız sizin için önerilerimiz var.

KALICILIĞI NASIL SAĞLARSINIZ?

Oje sürdükten sonra ojelerinizi sıcak sudan uzak tutmaya çalışın. Ojenizin kalıcı olmasını istiyorsanız sıcak sudan mümkün olduğunca uzak durmalısınız.Özellikle duş sırasında ojenizin tahrip olacağını bilmelisiniz. Klavye başında biriyseniz ojelerinizin klavye ile temas etmesinden kaçınmanız gerekir. Klavye ojelerin baş düşmanlarından biridir.

OJENİZE CİLA SÜRÜN

Pür dikkat ojenizi sürdünüz. Ama ojenizin bozulmasından ve dökülmesinden korkuyorsunuz. Bunun için en etkili yollardan biri oje üzerine cila sürmektir. Ojenize bir kat cila sürerekmucizevi bir çözüme kavuşabilirsiniz. Ojeniz kurduktan sonra cila sürerseniz ojeniz daha da kalıcı olacaktır.

SİMLİ OJELER TAM SİZE GÖRE

Simli ojeler yapı itibariyle daha yapışkan olduğu için uzun süre tırnaklarınızda kalacaktır. Kalıcı oje isteyenler için simli ojeler doğru seçim olacaktır.

BUZDOLABI

Ojenizin uzun süre dayanması için onu karanlık ve serin yerde saklamalısınız. Buzdolabı bunun için ideal bir ortamdır.Ojenizin daha kalıcı olması için ojeyi iki kat sürmeniz gerekmektedir.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler