V-Shape ile Cildinizi 10 Yaş Gençleştirin V-Shape ile Cildinizi 10 Yaş Gençleştirin

V-Shape ile Cildinizi 10 Yaş Gençleştirin

Ameliyatsız cilt sıkılaştırma yöntemi V-Shape, yüz gerdirme, boyun gerdirme, göz kapağı kaldırma ve yanak kaldırma işlemlerini cerrahi operasyona gerek kalmadan acısız ve ağrısız şekilde gerçekleştiren tedavi yöntemidir.

V-SHAPE NEDİR?

V-Shape, ameliyata gerek kalmadan 20 dakika gibi kısa bir sürede boyun gerdirme, yüz gerdirme, yanak kaldırma işlemlerini yapan tedavi yöntemidir. V-Shape yüzde uygulandığı gibi vücutta da uygulanmaktadır.

KİMLER V-SHAPE YAPTIRABİLİR?

V-Shape uygulaması için bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Ancak cildin 30'lu yaşlardan sonra deforme olmaya başlaması nedeniyle genellikle 30'lu yaşlardan sonra bu yönteme ihtiyaç duyulmaktadır. Her cilt tipi için uygun olan yöntem, vücuda uygulanması durumunda da herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.

V-SHAPE NASIL UYGULANIR?

V-Shape tedavi yönteminde radyofrekans ışınlarının cildin altına gönderilmesi ile gerçekleştirilir. Bu sayede kolajen lifler uyarılmakta ve cilt sıkılaşmaktadır.

KAÇ SEANS DEVAM ETMEK GEREKİYOR?

İlk üç seansta etkisini göstermeye başlayan V-Shape, 6 seanstasonuç vermektedir.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler