Vedat Milor anketi: Balığa limon sıkılır mı sıkılmaz mı?

Vedat Milor anketi: Balığa limon sıkılır mı sıkılmaz mı?

"Menemen soğanlı mı olur soğansız mı?" anketiyle sosyal medyayı ikiye bölen Vedat Milor'dan sanal alemi ikiye bölen bir soru daha geldi: "Balığa limon sıkılır mı sıkılmaz mı?"

"Balığa limon sıkılır mı sıkılmaz mı?" başlığı ile sosyal medya hesabı üzerinden anket başlatan Vedat Milor'un paylaşımına çok sayıda yorum geldi. Balığa limon sıkılacağını söyleyen takipçiler olurken balığa limon sıkılmayacağını iddia edenler de oldu.

KENDİ GÖRÜŞÜNÜ ANKET TAMAMLANINCA AÇIKLAYACAK

Vedat Milor'un anketine kısa sürede çok sayıda takipçi katılırken, Balığa limon sıkılıp sıkılmayacağı konusunda yorumlar da yapıldı. Vedat Milor "Ben de bitince video ile kendi cevabımı paylaşacağım" diyerek görüşünü şimdilik açıklamazken ankete 7 binden fazla yorum ve çok sayıda beğeni geldi.

"BALIĞA LİMON SIKILIR" DİYENLER

"Balığa limon sıkılır" görüşünü savunan takipçilerden "Hamsi limonsuz nasıl yenir, hatta bol limonlu olmalı ki yenilebilsin.", "Balığı limonsuz seni bensiz düşünemiyorum" ve "Balık limonsuz olmaz" gibi yorumlar geldi.

"BALIĞA LİMON SIKILMAZ" DİYENLER

"Balığa limon sıkılımaz" görüşünü savunan takipçilerden "Bence de sıkılmaz.", "Sıkmam. Tadını bozuyor.", "Kesinlikle sıkılmaz balığın tadı bozulur." ve "Balığa limon sıkan nutella da sürer" gibi yorumlar geldi.

Önerilen Haberler