Vizesiz gidebileceğiniz 5 balayı rotası

Vizesiz gidebileceğiniz 5 balayı rotası

Düğün telaşının stresini balayı ile atmak istiyorsanız vizesiz balayı rotalarını tercih edebilirsiniz. Her konsepte uygun seçeneğin bulunduğu rotalarla unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Düğün konseptinizin en önemli detayını, balayını benzersiz bir şekilde tamamlamak ister misiniz? Dünyanın farklı noktalarından seçebileceğiniz vizesiz balayı rotaları ile hayat boyu unutamayacağınız anılar biriktireceksiniz.

1.MAKEDONYA

Küçük bir balkan ülkesi olan Makedonya, balayı için gidilebilecek ideal yerlerdendir. Ulaşım kolaylığı yanında kültür yakınlığı ile yabancılık ve zorluk çekmeyeceğiniz ülkede, Vardar nehri, Ohrid gölü, Bitola ve Tetova görmeniz gereken belirli yerlerdir.

2.ENDONEZYA

17 binden fazla adadan oluşan Endonezya, balayı tatili için sahip olduğunuz özel seçeneklerden biridir. Biyoçeşitlilik açısından oldukça zengin olan Endonezya'da çok özel fotoğraf çekimleri ve özel doğa gezileri yapabilirsiniz. Nisan ve Ekim ayları arası düğün yapıyorsanız Endonezya'yı balayı rotanıza ekleyebilirsiniz.

3.SEYŞELLER

5 adadan meydana gelen ve balayı için özel bir rota olan Seyşeller, doğal güzellikleri ile büyüleyici manzaralar sunuyor. Kolay ulaşımı ve özel lezzetleri ile birçok özelliği bir araya getiren Seyşeller, balayı için en özel seçeneklerden biridir.

4.KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ

Loaksyon olarak kendinize yakın bir adres arıyorsanız, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gidebilirsiniz. Yabancılık çekmeyeceğiniz adada Lefkoşa, Gazimağusa, Girne, Güzelyurt ve İskele gibi merkezlerde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle yaz ayarlında renkli bir hayatın olduğu Kıbrıs'ta denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

5.MALDİVLER

Popüler balayı rotası haline gelen Maldivler, denizin, kumun ve güneşin en hassas olduğu destinasyondur. Balayınızın her anında özel olduğunuzu hissedeceğiniz Maldivler'de özel fotoğraflar çekebilir, doğa aktiviteleri yapabilirsiniz.

Önerilen Haberler