Wang ve Hadid Magnum İçin Bir Araya Geldi

Wang ve Hadid Magnum İçin Bir Araya Geldi

Dondurma ve çikolata haz otoritesi Magnum, moda dünyasının iki ünlü ismi ile gerçekleştirdiği keyifli işbirliğini duyurdu.Dünyaca ünlü tasarımcı Alexander Wang ve uluslararası top model Bella Hadid, "Hazzı Ciddiye Al" kampanyası için Magnum'la işbirliği yaptı. 

Magnum, bu yıl ustalık ve detaylara önem veren mirasını kutladığı kampanyası ile herkesi hazzı ciddiye almaya davet ediyor.

Kampanyanın lansmanı için, Alexander Wang ve Bella Hadid'in rol aldığı ve izleyicilere gerçek hazzın önemini ve değerini gösteren bir film hazırlandı. Film, ustalıkla ve özenle hazırlanmış Magnum'u ve Magnum'un haz deneyimi yaşatma konusundaki tutkusunu sanatsal bir anlatımla sunuyor. Kampanyanın lansmanı, 10 Mayıs günü Cannes Uluslararası Film Festivali'nde Magnum Evi'nde yapılacak. 

MAGNUM X ALEXANDER WANG FİLMİ

Magnum, ikonik klasik dondurma serisini yaratma sürecindeki zanaat ve ustalığını kutlamak için kısa bir film hazırladı. Film, "Hazzı Ciddiye Al" söylemini Bella Hadid ve Alexander Wang'ın kişisel hazları üzerinden somutlaştırıyor ve izleyiciye, Magnum'un sunduğu gerçek hazzın peşinden gitme cesaretini veriyor. 

Magnum, filmin yaratım aşamasında, alışılagelmiş bir moda filmine meydan okumak isteyen Alexander Wang ile birlikte titizlikle çalıştı. Filmde Bella Hadid ve Alexander Wang'ı bir fotoğraf setinde, ciddi bir şekilde birlikte çalışırken izliyoruz. Magnum'un kalın ve kıtır çikolatası ısırılınca, ciddi atmosfer bir anda değişiyor ve yıldızlarımızmutlu ve samimi hallerini özgürce sergileyerek, hazzı ciddiye almaktan korkmadıklarını gösteriyorlar. 

Bella Hadid; "Hayattaki zevklerin değerini biliyorum ve modellik yapmanın karmaşık temposu arasında hazzı aramaktan korkmuyorum. Arkadaşım Alexander Wang'le beraber oynadığım bu film bana, tamamen keyif veren bir deneyim yaşattı" dedi. 

Alexander Wang ise; "Magnum ile işbirliğimiz keyif ve hazdan ibaret. Magnum'un yaratılma sürecindeki usta işçiliği göstermek için Bella ile çalışmaktan gurur duydum. Bu kampanyada Magnum ile işbirliği yapmak, insanlara yaşamda hazzın önemini göstermek muhteşem. Cannes'daki büyük buluşmayı heyecanla bekliyorum!" dedi.

MAGNUM VE ALEXANDER WANG CANNES'DA

Magnum, bu yıl bir kez daha Cannes Uluslararası Film Festivali'ne premium ve haz dolu Magnum'un "Hazzı Ciddiye Al " kampanyası için geri dönecek. 

Alexander Wang ve Bella Hadid, 10 Mayıs günü heyecan verici lansman için Magnum'la birlikte olacak.

Magnum ve Alexander Wang, aynı günün akşamında ise, Croisette'deki en sıcak partiye ev sahipliği yapacak ve konuklara keyifli bir gecede gerçek hazzı yaşamak için ilham verecekler. VIP katılımcılar ve davet hakkında daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

Önerilen Haberler