Yağ Yakan Detoks Smoothie Yapımı

Yağ Yakan Detoks Smoothie Yapımı

Detoks smoothieleri vücudunuzu temizlemenin ve kilo vermenin en iyi yoludur. Vücudunuzu toksinlerden arındırırken bir yandan da kilo vermek istiyorsanız bu yağ yakan detoks smoothie tarifini deneyin.Organlarınız gün içinde vücudunuzu toksinlerden arındırmak için çok sıkı çalışır. Çeşitli detoks içecekler tüketmek organlarınızın düzenli detoks işlevlerini geliştirmede ve desteklemede çok yardımcı olabilir. Detoks ile kilo verme el ele gider. Detoks sırasında, vücuttan toksinlerin atılması teşvik edildiği için kilo vermeniz muhtemeldir. Sizin için hazırladığımız vitamin ve mineral dolu bu yağ yakan smoothie vücudunuz için doğru seçim.  Vücudunuzu toksinlerden temizlerken bir yandan da kilo vermek istiyorsanız bu yağ yakan detoks smoothie tarifini denemelisiniz. 

Malzemeler

-    1 kap ananas parçaları: C vitamini ve antioksidan özellikleri ile vücudunuzu toksinlerden arındırır, doğal bir tatlandırıcıdır.

-    1 yeşil elma: Yağ yakımını teşvik eder.

-    1 kap ıspanak: Vücudu çevresel toksinlerden temizler, kalori yakmaya yardımcıdır.

-    1 bardak demlenmiş ve soğutulmuş yeşil çay: Vücudun yağ yakmasına yardımcı en etkili içeceklerden biridir.

-    2 parça taze zencefil: Bağırsakları harekete geçirerek sindirime yardımcı olur, yağ yakımını hızlandırır.

-    1 bardak hindistancevizi suyu: Kilo vermenize yardımcı olur ve vücudunuzu nemlendirir.

-    1 yemek kaşığı limon suyu: Kandaki toksinleri yok eder ve bakterileri vücuttan atar.

-    2 çay kaşığı bal: Doğal bir tatlandırıcı ve enerji kaynağıdır.

-    Yarım salatalık: İştah bastırarak tokluk hissi yaratır.

-    6 ila 8 taze nane yaprağı: Vücudun yağ sindirim işlemini hızlandırır.

Yağ yakan detoks smoothie nasıl yapılır?

1.adım: Blender kabına 1 kap ıspanak, taze zencefil parçaları, 1 bardak demlenmiş ve soğutulmuş yeşil çay ve 1 bardak hindistancevizi suyu koyun. Pürüzsüz olana kadar karıştırın. 

2.adım: Daha sonra karışıma 1 kap ananas parçaları, 1 doğranmış yeşil elma, doğranmış yarım salatalık ekleyin. Pürüzsüz bir hal alana kadar blenderdan geçirin.  

3.adım: 2 çay kaşığı balınızı ve nane yapraklarınızı ekleyin. Yarım limon suyu sıkın. Tekrar pürüzsüz olana kadar blenderdan geçirin ve afiyetle yiyin.

Önerilen Haberler