Yakından Takip Ettiğimiz Güney Kore

Yakından Takip Ettiğimiz Güney Kore'nin 2019 Saç Stilleri

Dizi sektörü ile ülkemize giriş yapan ve hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Güney Kore artık makyaj trendleri ve modası ile de Türkiye'de takip ediliyor. Peki, Güney Kore'nin 2019 saç stilleri nelerdir? İşte, sorunun cevabı...

Beyaz ve doğal makyajları, bakımlı saçları ile Güney Kore, dünyanın güzellik ve moda anlayışını belirlemeye devam ediyor. Özellikle K-Pop ve dizileri ile dünyada tanınan Güney Kore, makyaj ve saç stilleri ile de modaya yön veriyor. İşte, Güney Kore'de 2019 yılında trend olan saç stilleri...

SOĞUK KAHVELER

Güney Koreli kadınların kahverengiyi çok sevdiği bilinir. Özellikle kahvenin birçok tonunu kullanırlar. Bu senede soğuk kahve cool bir hava vermek adına ön plana çıkıyor.

MİSTİK RENKLER

Grinin moda olduğu geçen sezonun ardından Asya'nın çok sevdiği mistik havalar saçlara da yansıdı. Grinin birçok tonu, eflatun ve daha birçok renk bizlere anime havası yaratıyor.

UZUN SARI SAÇLAR

Sarı saçlar Asyalıların özlemle baktığı ve özendiği saçlardır. Ancak boyanın icadı ile beraber beyaz ciltlerine sarıyı da yakıştırmayı bildiler. Özellikle bu senenin modası çok uzun saçlarken bir de sarı, bakımlı saçlarla oldukça modern ve feminen bir hava elde etmeye çalıştılar.

KAHVENİN BİRÇOK TONU

Güney Kore'de klasikleşmiş kahverengiyi herkes kendine yakıştırmayı bilir. Farklı renkleri de karıştırarak kendilerine has kahverengi tonlar oluşturabilirler.

ÇOK UZUN VE SU DALGALI SAÇLAR

Söylediğimiz gibi bu senin saç modası uzun ama bakımlı saçlar. Özellikle su dalgası ile daha dolgun ve sağlıklı görünen saçlar moda. Ayrıca sadece uçlara dalga vererek kullananlar da mevcut.

Önerilen Haberler