Yanılıyorsunuz! Erkekler bunlardan etkilenmiyor

Yanılıyorsunuz! Erkekler bunlardan etkilenmiyor

İlişkilerinizde kontrolü elinde tutmak isterken yanlışlıkla tüm kontrolü kaybedebilir; negatif bir tablo çizebilirsiniz. İşte partnerinizi etkilemek isterken onu sizden soğutacak davranışlar.

Kadınlar erkekleri etkileyebilmek için bazı davranışlarda bulunabiliyor. Ancak bu davranışlar erkeği etkilemek yerine daha da uzağa itebiliyor.

YOĞUN MAKYAJ

Erkeklerin çok bakımlı ve süslü kadınlardan hoşlandığını düşünebilirsiniz ama bunda ölçüyü kaçırmamak gerekiyor. Çünkü erkekler sizin makyajınızı değil, sizin gerçekte kim olduğunuzu tanımak ister.

AŞIRI YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABILAR

Topuklu ayakkabıların bir cazibe unsuru olduğu gerçek ama aşırı yüksek topuklar düşündüğünüz kadar çekici bir unsur değildir.

HER ŞEYE EVET DEMEK

Erkeğin onayını almak ve onun taleplerini yerine getirmek belirli oranda sempatik gelebilir ama erkekler her dediklerine evet denilmesinden hoşlanmazlar.

SOSYAL MEDYAYI ABARTMAK

Beğeni ve yorum sayısının fazlalığının erkekler için çok önemli olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bu durum kıskançlığa ve daha büyük sorunlara neden olabilir.

BASİT OLMAK

Kadınlar, erkelerin basit kadınlardan hoşlandığını düşünür. Zeki olmayan ve her duruma karşı aynı tepki veren kadınlar yönetilmesi kolay olsa da bu durum erkekleri pek hoşuna gitmez. Zeki ve kendinden emin kadınlar erkeklere daha çekici gelir.

MESAFELİ DAVRANMAYI ABARTMAK

Bazı kadınlar ulaşılmaz biri gibi davranmak için erkek ile araya mesafe koyabilir. Bu mesafe tadında olduğu sürece sorun değildir ama ölçüyü kaçırırsanız erkeği kendinizden soğutabilirsiniz.

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.