Yapabilecekleriniz Düşlerinizle Sınırlı!

Yapabilecekleriniz Düşlerinizle Sınırlı!

Dikiş makinelerinde en son teknolojinin ve yeniliklerin temsilcisi PFAFF, şimdi kadınlara PREMIER+ ULTRA nakış programını sunuyor.

Kendilerine özel kıyafetler tasarlayarak, eşi benzeri olmayan modeller hazırlamak günümüzde birçok kadının hobisi… Hayal gücünün sınırlarında dolaşan birbirinden güzel nakışlar işlemek de bir o kadar keyifli. Öte yandan bazı kadınlar, el emeği ile tasarladıkları işleri değerlendirerek bütçelerine katkı da sağlayabiliyor. Bunun için de işlerini kolaylaştıracak yardımcılara ihtiyaç duyuyor.

Sadece hayal gücünüzle sınırlı, limitsiz model ve desen tasarlayabilmenizi sağlayan üst düzey nakış programı ile fotoğraf ve desenlerden tasarımlar yapabilir, etkileyici dantel ve dikiş stilleri yaratabilirsiniz. 5 tasarım modülü ve 100 hediye desen içeren program, nakışın tüm özelliklerini içeriyor. Böylece işlerinizi kişiselleştirebilmeniz ve size özel tasarımlar oluşturabilmeniz mümkün oluyor. Dileyenler nakışlar üzerinde tasarım yapıyor dileyenlerse kolayca kanaviçe çizimi gerçekleştiriyor.

Nakış programı ile değerli fotoğraflarınızı, tek renkli nakışın yanı sıra gri tonlama ve renkli dikiş efektleri oluşturarak nakışa uyarlayıp portre olarak işleyebilirsiniz ya da kendi dikiş resimlerinizi çizebilir, üçlü dikiş, motifli hat ya da saten çizgilerle doku verip tek bir tuşa dokunarak işleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman nesne düzenleme özellikleri ile nakışlarınızı yeniden şekillendirebilir, dokularını düzenleyip, renklerini değiştirebilirsiniz. Raster, vektör görüntüleri ya da kendi çizimlerinizi, çizim ve boyama araçlarıyla istediğiniz doku tekniklerini vererek nakışlarınızı hazırlayabilirsiniz. Çapraz dikiş kalıplarınızı oluşturarak kanaviçe nakışlarınızı oluşturabilir ya da otomatik olarak nakışa uyarlayabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.