Yaşlanma Karşıtı Serum Dermaceutic Activ Retinol

Yaşlanma Karşıtı Serum Dermaceutic Activ Retinol

Yaşlanma karşıtı, doğal hücre yenilenme sürecini destekleyen ve cilt yaşlanması belirtilerinin azalmasına yardımcı olan Dermaceutic Activ Retinol Serumlar, Anneler Günü’nde anneniz için hoş bir hediye seçeneği olabilir.Yaşlanma karşıtı, doğal hücre yenilenme sürecini destekleyen ve cilt yaşlanması belirtilerinin azalmasına yardımcı olan Dermaceutic Activ Retinol Serumlar, Anneler Günü'nde anneniz için hoş bir hediye seçeneği olabilir. 

Orta kuvvette yaşlanma karşıtı serum Dermaceutic Activ Retinol 0.5; cilt rengi kaybı, kırışıklıklar, ince çizgiler ve mat görünüm sorunlarına içeriğindeki kırışıklık karşıtı aktif Retinol Kompleksi, antioksidan aktifler olan saf C ve E Vitaminleri, nemlendirici aktifler Pantenol ve Allantoin ve enerji verici aktifler mineraller sayesinde etkili çözüm oluyor. 

Ekstra güçlü yaşlanma karşıtı serum Dermaceutic Activ Retinol 1.0, cilt rengi kaybı, kırışıklıklar, ince çizgiler ve mat görünüm sorunlarına içeriğindeki kırışıklık karşıtı aktif Retinol Kompleksi, antioksidan aktifler olan saf C ve E Vitaminleri, nemlendirici aktifler Pantenol ve Allantoin, Cildi onaran aktifler Seramidler ve enerji verici aktifler mineraller sayesinde etkili sonuçlar alınmasına destek oluyor.

Türkiye'de Seltek Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Dermaceutic Avtiv Retinol 0.5 ve 1.0 serumları doktor kliniklerinden ve bazı seçkin eczanelerden temin edebilirsiniz.

Dermaceutic Activ Retinol 0.5, 342 TL.

Dermaceutic Activ Retinol 1.0, 410 TL.

Önerilen Haberler