Yaz aylarında siyah giymenin 5 yolu

Yaz aylarında siyah giymenin 5 yolu

Siyahın şıklığından ve zarafetinden vazgeçemeyenler yaz aylarında da kombin tercihlerinde siyaha yer veriyor. Ancak sıcak ve güneşli günlerde siyah giyerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. İşte aklınızda bulunması gerekenler…

Yaz ayarlında genellikle açık ve pastel ton kıyafetler tercih edilir ama bazıları siyahtan vazgeçemez. Yaz ayarlında da siyahtan vazgeçemeyenlerin dikkat etmesi gereken giyim kurallarını mercek altına alıyoruz.

1.ŞEFFAF TASARIMLARI TERCİH EDİN

Yaz mevsiminde siyahtan vazgeçemeyenlere güzel bir haberimiz var. Bu sene şeffaf kumaşlar oldukça moda. Şeffaf detaylı siyah elbiselerle yazın tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.

mystilstore

2.SİHİRLİ DOKUNUŞLAR YAPIN

Kombin oluştururken biraz hile yapmaktan zarar gelmez. Klasik kıyafetler yerine yırtmaç ya da kombine file detaylı parçalarla yaza özel kombinler oluşturabilirsiniz.

onlinee_alisveris

3.ABARTILI OLMAMAK İÇİN

Siyah kombininizin abartılı olmamasını istiyorsanız, askılı düz siyah elbiseleri bağcıklı sandaletlerle tamamlayabilirisiniz.

4.KOMBİNE RAHAT DETAYLAR EKLEYİN

Siyah tutkunuzu yaz modasına uyarlamak için sandaletleri kullanabilirsiniz. Zarif tasarımlar arasından yapacağınız seçimle yaza uygun bir siyah kombin oluşturabilirsiniz.

butikshawty

5.KONTRAST SAĞLAYIN

Siyahı çok sevseniz de kumaş ya da kısıtlayıcı kıyafetler giymek biraz bunaltabilir. Bu yüzden oversize tişört ve mini etek kombini hem siyah hem de rahat bir kombini oluşturabilirsiniz.

thetriple_onlinestore

Önerilen Haberler