Yaz Aylarında Uzun Saçları Kullanma Rehberi

Yaz Aylarında Uzun Saçları Kullanma Rehberi

Yaz ayları gelirken uzun saçları kullanmak bir hayli yorucu ve zor oluyor. Bu nedenle sizin için uzun saçlarınızı gönül rahatlığı ile kullanacağınız 5 stil belirledik.

Yaz güneşinde bakımı ve kullanımı bir hayli zor olan uzun saçlar, oldukça güzel görüntülere yol açıyor. Ancak nasıl kullandığımızı bilirsek. İşte, uzun saçları kullanmak için 5 tavsiye stil...

UZUN SAÇLARDA ÖRGÜ

Birkaç yıldır sezonun yıldızı olan örgü 2019 yılında da güneş gibi parlıyor. Daha çok saçların arasına atılan ve önem verilmemiş gibi yapılan salaş örgüler daha çok ön plana çıkıyor. Uzun saçlar için en güzel aksesuarlardan biri olan örgüler bohem bir hava da yaratabilir şık bir hava da.

AKSESUARLAR GÖZ KAMAŞTIRSIN

Uzun saçlarda genellikle toplarken kullandığımız aksesuarlar bir hayli çeşitlendi. Uzun saçın arasına atılan tüyler ya da saçımızı yapıştırdığımız şık tokalar her yerde. Özellikle çok göze batmayan ya da tek başına yıldız gibi parlayan aksesuarlar ön planda.

BANDANALARLA YAZA MERHABA

İstisnasız her yaz sokaklarda ve plajlarda gördüğümüz bandanaların kulanım alanları ve şekilleri her geçen gün artıyor. Saçlar salaş bir şekilde toplarken kullanabileceğiniz gibi uzun saçlarınızın önüne de takabilirsiniz. Hatta topuzlarını onlarla tutturabilirsiniz.

ARTIK DAĞINIK TOPUZLAR SOKAKLARDA

Evde kimse yokken yaptığımız dağınık topuzlar sokaklarda çoktandır yerini almıştı. Güzel uzun saçların en güzel sergilendiği dağınık topuzlar hem karşıdakine saçınıza çok özen göstermediğiniz mesajı veriyor hem de doğal bir görünüş sergiletiyor. Ayrıca sıcak yaz günlerinde ferahlatması da cabası.

YARI AÇIK TOPUZLAR UZUN SAÇLILARIN KURTARICISI

Temizlik sonrası yaptığımız bu topuzlar iki dakika yapıp çıkmalık adeta. Hatta yağlı saçların kurtarıcısı rolünde. Hem saçlarını açmak isteyenlerin hem de sıcaktan daralanlar için birebir.

Önerilen Haberler