Yaz elbiseleri hiç olmadığı kadar renkli ve hafif!

Yaz elbiseleri hiç olmadığı kadar renkli ve hafif!

Hafif kumaşlara canlı renklerin eşlik ettiği Oleg Cassini yaz koleksiyonunda kalıplar, cazibesi yüksek trend aksesuar ve desenlerle buluşuyor.

Elbise koleksiyonda natürel dokunuşlarla vücudu zarifçe vurgulayan kalıplar, cazibesi yüksek dinamik renkler, özel dokulu hafif kumaşlar ön plana çıkıyor.

ZAMANSIZ TREND PUANTİYELERİN

Retro etkisini modern kalıplarla yeniden yorumlayan, fırfırların baş tacı olacağı bir sezonun kapılarını aralıyor. Hemen hemen her tasarımda minimalden maksimale her formda göze çarpan fırfırlar yazın romantik atmosferini sonuna kadar yaşatıyor. Yaz etkisiyle pastel tonların hakimiyeti etkisini sürdürürken lila, bebek mavisi , somon ve bej tonları tasarımlara hayat veriyor. Kırmızı, turuncu, fuşya ve sarı koleksiyondaki pastel renkleri desteklerken, floral baskılar ve desenler yaz bahçelerinin tazeliğine atıfta bulunuyor. Mini boylardan hafif olduğu kadar elegant duruşuyla göz kamaştıran uzun tasarımlara kadar birçok benzersiz seçenek sunan yaz abiyeleri stiliyle bütünleştiği göz alıcı kadınların özel günlerine eşlik ediyor. Modern kalıpları özel el işlemeleri ve minimal detaylarla bir araya getiren tasarımlarda çekici ve feminen bir görünüm yakalamak isteyen kadınlardan sade tercihlerle duru güzelliğini ön plana çıkarmak isteyenlere kadar her dilek ve tarza uyum sağlayacak seçenekler sunan yaz koleksiyonu, esnek beden seçenekleriyle büyük bedende farklı alternatifleri değerlendirmek isteyenlerin de arayışlarına yanıt oluyor.

Önerilen Haberler