Yaz ayakkabı dolaplarının olmazsa olmazları

Yaz ayakkabı dolaplarının olmazsa olmazları

Farklı markaların farklı tasarımları ile yaz mevsiminde hem şık hem rahat hem de özgür olabilirsiniz. İşte yaz ayakkabı dolaplarının eksik olmaması gereken ayakkabı modelleri…

Yaz mevsiminin sıcak ve özgür atmosferine uygun ayakkabı modelleri ile davet, sokak, plaj ve farklı ortamlara göre özel kombinler oluşturabilirsiniz. Bunun için ayakkabı dolaplarınızda yaz mevsiminin olmazsa olmazı ayakkabı modellerine yer vermelisiniz.

KARE BURUNLU SANDALETLER

Yaz mevsimi kombinlerinde güneşin sıcaklığını hissedeceğiniz parçalara ihtiyacınız olacak. Kare burunlu sandaletler bu noktada size şıklık ve rahatlık sunarken aynı zamanda güneşin sıcaklığını hissetmenizi sağlayacak.

Ninewest

BAĞCIKLI SANDALETLER

Kombinlere zarif bir görünüm kazandıran bağcıklı sandaletler, ünlü markaların yaz koleksiyonlarının vazgeçilmezlerindendir. Gündüz ve gece kıyafetlerinde rahatlıkla giyilebilen bağcıklı sandaletler farklı renk ve tasarım seçenekleri ile size özgürlük sunuyor.

Gucci

TRANSPARAN AYAKKABILAR

Yaz kombinlerinin hemen hemen her parçasında kendisine yer bulan şeffaflık ayakkabılarla da kendisini gösteriyor. Şeffaf tasarımlı ayakkabılarla uyumlu yaz kombinleri oluşturabilirsiniz.

Zara

SPOR SANDALETLER

Her yazın trend listelerinde kendisine yer bulan spor sandaletler, bu yaz da ayaklarınıza şıklık kazandıracak. Rahat ve kullanışlı tarzları ile dikkat çeken spor sandaletler bir sandalet olmaktan öze zarif bir ayakkabı izlenimi veriyor.

Bershka

YÜRÜYÜŞ AYAKKABILARI

Yaz mevsimini özgürlüğünü hissettiren yürüyüş ayakkabılar, rahatlığı yanında şıklığı ile kombinlerinizde yer buluyor. Günlük giyimde ideal tercih olan spor ayakkabılar, özel tasarımları ile iş ortamına uygun seçenekler de sunuyor.

Bershka

Önerilen Haberler