Yaz mevsimine en yakışan kokular

Yaz mevsimine en yakışan kokular

Bir çoğumuz mevsim geçişlerinde, tıpkı dolabımızı değiştirdiğimiz gibi günlük kullandığımız parfümlerde de değişikliğe gideriz. Hal böyle olunca havanın ısınmasıyla farklı koku arayışına girdik.

Sıcak havalar ile birleşip ağırlaşan ve oldukça rahatsız edici olabilen kış parfümleri yerini, yaz ayına yakışan ağırlaşmayan ferah yaz kokularına bırakıyor.

YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM FLORAL SHOCK

2017'de yenilenen çiçeksi kokusuyla Black Opium, yaz ayında içimizi ferahlatan buzlu kahve kokusunu alabileceğimiz bir parfüm. Alışılmışın dışında olan bu koku favorileriniz arasına girecek.

DOLCE & GABBANA VELVET CYPRESS

İsmini selvi ağacından alan Velvet Cypress, odunsu kokusuyla ağır gibi dursa da alt notalardaki Sicilya limonu ile kalıcı kokular arasına giriyor.

KENZO KENZO WORLD

Her daim yazın favorilerinden olan Kenzo World, çiçeklerin tatlı kokusu ve nektarın muhteşem tınısıyla birleşiyor.

RODIN OLIO LUSSO 3

2017 yılında çıkan ama hala koku sektöründeki sağlam yerini koruyan Rodin Olio Lusso 3, alt notalarında egzotik kokular barındırıyor. Unisex olan bu koku hem kadınların hem erkeklerin favorisi.

VICTORIA'S SECRET: LOVE IS HEAVENLY

Nilüfer ve mandarin kokularıyla bu yaz favoriniz olmaya aday Love is Heavenly, Victoria's Secret'ın sevilen kokularından.

BOBBI BROWN: BEACH

Ağırlaşmayan ve tüm gün taze kalan bu koku, her sıktığınızda sizi sahillere götürecek. Bu parfümün içinde; yasemin, deniz tuzu ve misket limon aromaları bulunmakta.

DIOR: J'ADORE

Vanilya ve Bargemot kokularının eşsiz birleşimiyle yaz ayına çok yakışan bu koku Dior'dan geliyor.

Önerilen Haberler