Yaz sezonunun en hit 5 kısa saç stili

Yaz sezonunun en hit 5 kısa saç stili

Yaz mevsiminin favori kesimleri arasında kısa saçlar her zaman revaçta olmuştur. Hem pratik hem de modern görünümleriyle yaz sezonunun gözdesi olan kısa saçlar, güzellik trendleri arasındaki yerini hiç kaybetmiyor.

Sıcak havalarda hem kullanışlı hem pratik olan kısa saçlar kadınların her zaman tercihi olmuştur. Eğer siz de saçınızda radikal bir değişim istiyorsanız kısa saç stillerine yakından bakarak sıcak günlerin tadını çıkarın.

RETRO LOB

Jet kesimli omuz hizasındaki lob saçlar, bu yazın da modası! Sade lob kesimiyle içe fön çekerek hacim ve hareketlilik kazandırarak özel bir stile sahip olabilirsiniz.

20'LER İLHAMLI SAÇ MODELİ

20'ler ilhamlı bu saç modeli hem klasik hem de bir o kadar iddialı. Düz bir fönle maskülen bir karakter kazanırken, kesimin dağınık şekillendirmesi ile daha genç ve enerjik bir form alabilirsiniz. Bu alternatifleri deneyip yenilikçi bir görünüme kavuşabilirsiniz.

KLASİK BOB

Klasik, kullanışlı, modern ve bir o kadar da etkileyici olan klasik bob, bu yazın da en hit saç modeli! Çene hizasında kesilmiş bir bob kesim yazın her zaman vazgeçilmez kesimlerinden. Bob kesimin havadar formuyla yazı muhteşem geçirebilirsiniz.

HACİMLİ VE KISA SAÇ MODELİ

Bob kesimin klasikliğinden uzak durmak isteyenler bu saç kesimi tam size göre! Ultra genç, enerjik bir görünüm sağlayan katlı kısa saçları mutlaka deneyin. Özellikle plajda zaman geçirmek isteyenler eforsuz, köpük kullanıp kendi halinde kurumaya bırakarak gösterişli bir görünüme kavuşabilirler.

MİNİ SHAG

70'lerin shag saçları kısa saçlarda da görülmeye başladı. Bu bol katlı, hacimli görünüm kesimi özellikle yaz aylarında şekillendirmek oldukça pratik.

Önerilen Haberler