Yazlık Elbise Modelleri

Yazlık Elbise Modelleri

Doğayla uyum sağlayan çiçekli elbiseler, Ilık rüzgarda uçuşan beyaz elbiseler, yazın sıcaklığını tenlerde hissettiren düşük omuzlu elbiseler ve rahatlığı ön plana çıkaran salaş elbiseler, kadınların yaz mevsimi kombinlerini oluşturuyor.

Yaz ayları, kadınların kombin oluşturmaktan en çok keyif aldıkları dönemlerdir. Şık aksesuarlarla kombinlenen yazlık elbiseler, kadınlara rahatlıktan çok daha fazlasını sunuyor.

ÇİÇEKLİ ELBİSELER

Yazlık elbise modelleri arasında hem tasarımı hem de tarzı ile yaz mevsimine en uygun seçenek, çiçekli elbise modelleridir. Küçük kilo kusurlarını da gizleyen bu modelleri, dolgu topuklu ayakkabı, spor ayakkabı ya da sandaletlerle rahatça kombinleyebilirsiniz.

MİDİ BOY ELBİSELER

Son yıllarda görmeye alıştığımız midi boy elbiseler, kemerle kombinlenerek özel bir kombine dönüşebilir. Kısa boylu kadınlar için ideal bir tercih olmayan midi boy tasarımlar, doğru şekilde kombinlendiğinde özel bir yaz kıyafetine dönüşüyor.

SALAŞ ELBİSELER

Rahatlıktan vazgeçmeyenlerin tercihi olan salaş elbiseleri, yaz mevsiminde gözü kapalı tercih edebilirsiniz. Genellikle tek renk olan salaş elbiselerin farklı renk ve modelleriyle özel kombinler oluşturabilirsiniz.

GÖMLEK ELBİSELER

Rahat tasarımı ile öne çıkan bir başka model olan gömlek elbiseler de boydan düğmeli ve gömlek yakalı tasarım seçenekleri ile kadınların tercihine sunuluyor. Bilek bantlı topuklu ayakkabı ya da stiletto ile özel bir kombin oluşturarak şık ve rahat bir yaz günü geçirebilirsiniz.

BEYAZ ELBİSELER

Yaz kombinlerinin olmazsa olmazı beyaz elbiseler, bronzlaşan teninizi öne çıkarmayı sağlayacak. Zincir ve takılarla kolayca kombinlenen beyaz elbiseler, aynı zamanda rahatlık sağlıyor.

DÜŞÜK OMUZLU ELBİSELER

Yaz sıcaklarının etkisini azaltmayı sağlayan düşük omuzlu elbiseler, omuzu düşük ve boynu kalın olan kadınlar için ideal bir tercih değildir.

Önerilen Haberler