Yeni alınan sert kıyafetler nasıl yumuşatılır?

Yeni alınan sert kıyafetler nasıl yumuşatılır?

Yeni kıyafet aldığınızda onların sert yapısı sizi rahatsız eder. Pratik uygulamalarla bu sorundan kurtulabilir, kıyafetleriniz rahatça giyebilirsiniz.

Yeni aldığınız kıyafetlerin canlı görünmesi güzeldir ancak oldukça sert ve rahatsız edici yapıları vardır. Yeni kıyafetleri rahat ve özgürce giyebilmeniz için pratik uygulamalarla onlara yeni form vermelisiniz.

YUMUŞAK VE RAHAT KIYAFETLER İÇİN

Su-tuz uygulaması: Geniş bir kaba ılık su doldurun. Suyun içine yarım bardak tuz ekleyip yeni kıyafetinizi bu karışımın içinde 1 gece boyunca bekletin. Daha sonra makinede yıkayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Su-elma sirkesi uygulaması: Geniş bir kaba ılık su ve yarım fincan elma sirkesi ilave edin. Kıyafetinizi 15 dakika karışımın içinde bekletip nemlendirici sabunla yıkayarak uygulamayı sonlandırın.

Su bebe yağı uygulaması: Geniş bir kaba ılık su ve bir miktar bebe yağı ilave edin. Kıyafeti karışımın içinde 15 dakika bekletip zeytinyağlı sabun ile yıkayarak uygulamayı sonlandırın.

Su-yumuşatıcı uygulaması: Geniş bir kaba ılık su ve çamaşır yumuşatıcı ilave edin. Kıyafeti 30 dakika karışımın içinde bekletip durulayın.

Su-saç kremi uygulaması: Geniş bir kaba ılık su ve saç kremi ilave edin. Kıyafetinizi karışımın içinde 30 dakika bekletip su ile durulayın.

Önerilen Haberler