Yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzu gösteren 5 işaret

Yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzu gösteren 5 işaret

Eski ilişkinizi bitirmiş ve yeni bir ilişkiye yelken açmak için hazır olup olmadığınızı düşünüyorsanız, yaşadığınız değişimleri gözden geçirerek fikirlerinizi netleştirebilirsiniz.

Geçmişte yaşadıklarınız ve geleceğe bakışınız, karşı cinse karşı olan hislerinizdeki değişimler ve aşka bakışınız gibi kavramlar yeni bir ilişkiye hazır olup olmadığınızı ortaya koyuyor.

1.GEÇMİŞİ GEÇMİŞTE BIRAKTINIZ MI?

Eski ilişkinizde yaşadıklarınızı olgunca kenara bırakıp yönünüz geleceğe çevirdiyseniz, yeni bir ilişkiye hazırsınız demektir. Eski sevgilinize duyduğunuz öfkenin geçmesi ve hayatınıza normal şekilde devam edebiliyor olmak da yeni bir ilişkiye hazır olduğunuzun sinyallerindendir.

2.SOSYALLEŞTİNİZ Mİ?

Bir ilişkiden çıktıktan sonra ağır bir dönem yaşarsınız. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak çok doğru olmayacaktır. Ancak ilişki sonrası sosyalleşmiş ve yeni ortamlara girmeye başlamışsanız artık yeni bir ilişkiye hazırsınız demektir.

3.UZLAŞMAYA HAZIR MISINIZ?

İlişki sonrası yaşadığınız keskin duygular artık yerini uzlaşmacı tavırlara bıraktıysa yeni bir ilişkiye hazırsınız demektir. Kendi davranışlarınızı gözden geçiriyor olmak ve değişime açık olmak yeni ilişkinizin anahtarları olacaktır.

4.RANDEVU FİKRİ KULAĞINIZA HOŞ GELİYOR MU?

Yeni birilerini tanıma ve romantik bir buluşma yapma fikri kulağınıza hoş geliyorsa, eski ilişkinizi tamamen bir kenara bırakıp yeni bir maceraya yelken açabilirsiniz.

5.BAŞKALARININ İLİŞKİLERİ SİZİ MUTLU EDİYOR MU?

Bir ilişkiyi bitirdiğinizde başkalarına bakar ve onların mutluluklarına gıpta edersiniz. Ama bu duygu yerini yavaş yavaş mutluluğa bırakıyor, başkalarının mutluluğu ile mutlu oluyorsanız siz de yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz demektir.

Önerilen Haberler