Yeni Jenerasyon Cilt Bakımı

Yeni Jenerasyon Cilt Bakımı

Özel formüllü cilt bakım serileriyle dikkat çeken Shiseido hücre biliminden, neuroscience’a geçiş yapıyorYeni jenerasyon cilt bakımı. Shiseido'dan cilt bakımında bir ilk! Cilt bakımı ile yeniden bağlantı kurmaya hazır mısınız? Özel formüllü cilt bakım serileriyle dikkat çeken Shiseido hücre biliminden, neuroscience'a geçiş yapıyor.

Rutin cilt bakım ürünlerinizden artık beklediğiniz sonuçları alamıyorsanız; ihityaçlarınızı belirleyip, doğru kremi kullanmanın tam sırası... Shiseido Essential Energy ile (64 farklı kapak tasarımı. Her Essential Energy süpriz kabında!)  cildinizin enerjinisini tekrardan ortaya çıkarın!

Pamuksu yumuşaklıktaki nemlendirici, tazeliyici krem cildin kremden optimum faydalanmasını temin eden ReNeuro Technology™ ile tasarlanmıştır. Görülür ve hatta çok ince olan yaşlanma belirtileri üzerinde çalışırken, enerjisi sayesinde cildinize ışıltı, yumuşaklık, tazelik ve ferahlık sağlar. Essential energy ile nemli kusursuz bir cilt sizi bekliyor.

Onunla Tanışmaya Hazır mısınız?

ESSENTIAL ENERGY MOISTURIZING GEL CREAM

Essential Energy'nin inanılmaz potansiyelini gösteren hem nemlendirici hem enerji veren jel krem. Hemen yenilenen enerjiyle cildinizi şarj ediyormuş gibi hissedin. Fiyat: 329TL

ESSENTIAL ENERGY MOISTURIZING CREAM

Sizin olduğu gibi cildinizin de enerjiye ihtiyacı var! Cildinizi yenilenmiş enerji ile hemen şarj ediyormuş gibi hissettiren ipeksi yumuşak bir krem.

 Fiyat: 329TL

ESSENTIAL ENERGY DAY CREAM SPF20

20 koruma faktörüyle gündüz kremi olarak vazgeçilmez olacak bu kremin, size faydaları bununla da bitmiyor. Gerçekten hissedeceğiniz ve görebileceğiniz bir cilt bakımı tedavisi istiyorsanız onsuz olmaz! SPF 20 ile UV ışınlarına, çevresel faktörlere ve polenlere karşı koruma sağlayarak cildinizi mevsimsel alerjenlere karşı korur. Fiyat: 329TL

Önerilen Haberler