Yeni Trend: Saç Aksesuarları

Yeni Trend: Saç Aksesuarları

2019 yılı modası saç aksesuarlarının yeniden doğuşuna sahne olacak. Öne çıkan saç aksesuarlarını sizin için derledik.

TAÇLAR VE SAÇ BANTLARI

Kalın kadife taçlarınızı kaldırdığınız yerden çıkarabilirsiniz. Çünkü geri döndüler. Paris moda haftasının öne çıkan unsurlarından olan taçlar, toplu saçlarla bütünleşerek incili ya da işlemeli tasarımlar halinde kullanıldı.

KURDELE

Kadını en iyi ifade eden tasarımlardan biri olan kurdele, zaman zaman trendden düşse de hep göz önünde oldu. 2019'da ise saç aksesuarı trendleri arasında yer aldı. Moda defilelerinin yeni oyuncusu olan kurdele, at kuyruğu ve örgü saçlar için ideal aksesuar tercihidir. Birkaç tane renk edinerek farklı kombinlere imza atabilirsiniz.

KELEBEK VE MANDAL TOKALAR

Gardırobun kullanmadığınız bölümünü açmanın vakti geldi. Bella Hadid etkisi ile saç aksesuarları trendleri arasına giren kelebek tokalar, artık kombinlerinizin bir parçası olacak. Çünkü onlar da 2019'un trend saç aksesuarlarından biri oldu. Leopar desenler, tek renkler ve farklı tasarımları ile tokalar, kombinlerin olmazsa olmazlarından biri haline gelecek.

İNCİLİ / TAŞLI TEL TOKA

Tel tokalar, şıklığı ve zarafeti arayanlar için farklı çözümler sunuyor. Ortadan ayrılmış saçların yanına iliştirilebilen tel tokalar, özel günlerde kullanabileceğiniz ideal aksesuar olarak dikkat çekiyor. Tel tokanızı tek taraflı ya da çift taraflı olarak takmakta özgürsünüz.


Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.