Yeni trend: Sadeleşin!

Yeni trend: Sadeleşin!

Son zamanlarda sokak modasına yön veren defileler ve binlerce takipçili influencerlarda göze çarpan bir detay var. Kıyafetlerde, makyajda ve hatta takılarda başlayan sadeleşme trendi.

Bir süredir devam eden abartılı takılar, peluş kürkler, altın detaylar ve neon görüntüler yerini çok daha dingin bir çizgiye bırakmaya başladı. Dünyanın en ünlü Instagram kızlarından birisi olan ve sokak stiline verdiği yönle bilinen Chiara Ferragni, son zamanlarda yayımladığı videolarda daha sakin giyim tarzıyla genç kızlara ilham kaynağı oluyor.

JEAN ŞORTLAR BASIC TİŞÖRTLER

Her kadının dolabında olan bu ikili hiçbir durumda aşırı şık ya da fazla sade olmaz. Yapacağınız makyaj ya da saça göre dozunu ayarlayabileceğiniz bu görünüm sizi asla yarı yolda bırakmaz.

SALAŞ TOPUZLAR VE NUDE RUJLAR

Yine sizi hem çok sağlıklı hem de uğraşılmamış şıklığa ulaştıracak bir ikili. Belki biraz allık ile olayı bir tık öteye götürebilirsiniz. Ve tabii unutmayın salaş bir topuz hem gece elbisesiyle hem de resmi bir takım elbise ile harika durur.

SNEAKER HER ŞEY DEMEKTİR

Beyaz bir sneaker ya da bir spor ayakkabınız olduğunu düşünün ki eminiz ki vardır, bu ayakkabı hangi kombinin altında salaş ya da çiğ durabilir ki? Sadeliğinizden ödün vermeden oldukça havalı durup abartıdan uzak durmuş olabililrsiniz.

Önerilen Haberler