Yeni Yılın İlk Desteği Bengü

Yeni Yılın İlk Desteği Bengü'den! Bengü, Givin Mobil Uygulaması aracılığıyla Seni Yeni Single Projesinin Klip Çekimine Davet Ediyor!

''Kuzum'' şarkısıyla müzik listelerinde fırtınalar estiren başarılı şarkıcı Bengü, ailelerinin maddi yetersizliklerinden dolayı okuyamayan çocuklar için harekete geçerek sizi süper bir set deneyimi yaşayabileceğiniz iyilik etkinliğine davet ediyor.

Givin mobil uygulaması'yla kurgulanan etkinlikte Bengü, ailelerinin maddi yetersizliklerinden dolayı eğitimine devam edemeyen çocuklara destek olmak için, givin mobil uygulaması aracılığıyla TOÇEV ile Manevi Ailemiz Projesi'ne bağış yapanlar arasından çekilişle belirlenecek 2 kişiyi, 11 Ocak'ta yeni single projesinin klip çekiminde ağırlayacak ve katılımcılara bol müzikli bir kamera arkası deneyimi yaşatırken aynı zamanda 2 saat boyunca çok keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Bağışlarıyla destek olan katılımcılar, çekiliş haklarının yanı sıra Bengü'den küçük hediyelere de sahip olabilecek.

Farklı bağış tutarlarıyla destek olunabilen etkinlikte; 30 TL bağış ile 1 çekiliş hakkı ve TOÇEV defteri, 100 TL bağış ile 5 çekiliş hakkı ve TOÇEV kupası, 250 TL bağış ile 15 çekiliş hakkı ve TOÇEV 6'lı taş bardak altlığı, 500 TL bağış ile 35 çekiliş hakkı ve isme özel imzalı Bengü albümüne sahip olabilirsiniz.

Başarılı sanatçı Bengü ''Mutluluğun hep yanımızda olmasını dilediğimiz 2019'a iyilik dolu bir etkinlikle başlamak istedim. Ben de #modernkahramanlar ile birlikte bu keyifli organizasyonda dezavantajlı çocuklara destek sağlayarak sizinle tanışacağım için çok heyecanlıyım. Hepinizi benimle beraber destek olmaya davet ediyorum.'' ifadelerini kullanarak sevenlerine destek çağrısında bulundu.

Siz de Bengü ile 11 Ocak'ta bu keyifli kamera arkası deneyimini yaşayacak 2 kişiden biri olmak isterseniz, givin mobil uygulamasını uygulama mağazalarından ücretsiz indirerek Bengü profilindeki farklı destek tutarlarını bağışa dönüştürebilirsiniz.

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.