Yılın Rengi Canlı Mercan, Yaşamınıza Enerji Katacak

Yılın Rengi Canlı Mercan, Yaşamınıza Enerji Katacak

Pantone Renk Enstitüsü 2019 yılının rengini canlı mercan (Living Coral) olarak açıkladı. Kışın karanlık tonlarından sıyrılıp, yılın rengini yaşamınıza katmaya ne dersiniz?

Her aralık ayında önümüzdeki senenin rengini açıklayan Pantone, gelecek yıla damga vurması beklenen rengi: Canlı mercan (Living Coral) olarak açıkladı.

Living Coral, neşe ve enerji veren yumuşak kenara sahip bir renk olarak tanımlanıyor. Enerji veren bir renk olan 'Canlı mercan' altın alt tonlu olup ilgi çekici bir doğaya sahip. Önümüzdeki yıl her alanda sıklıkla göreceğimiz bu rengi şimdiden hayatınıza katmak isterseniz, ev dekorasyonundan giyime kadar pek çok alanda kullanabilirsiniz.

İşte size birkaç örnek:

Kış gardırobunuzu sıkıcılıktan kurtarmak için yılın renginden yardım alabilirsiniz. Dolabınızda canlı mercan tonlarında birkaç trikoya yer açın!

Aksesuar ve çantalarınızda mercan rengi tercih ederek gündelik sade bir kombini bile trend bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Evinize enerjik bir hava katmak için yılın rengi ideal bir tercih! İster kanepenizin üzerine mercan rengi birkaç yastık ya da battaniye ekleyin; ister salon duvarınızdan birini boydan boya mercana boyayın!

2019'un renginden makyajlar da nasibini alacak. Gözlerde koyu ve soğuk renkleri bir kenara bırakın. Canlı mercan farlar ve hafif bir ruj ile yapacağınız makyajla yılın trend görünümünü yakalayın!

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.