Yumruk şekliniz karakterinizi deşifre ediyor

Yumruk şekliniz karakterinizi deşifre ediyor

Yumruk şeklinizin kişiliğiniz hakkında bilgiler verdiğini biliyor muydunuz? Yumruğunuzun karakteriniz hakkında söylediklerini öğrenince çok şaşıracaksınız.

Yumruğunuzun şekli ve parmaklarınızın konumu kişiliğinizin gizli kalmış yönlerinizi açığa çıkarıyor. Yumruğunuzu sıkıp şekline bakın. Size kim olduğunuzu söyleyecek.

A TİPİ YUMRUK

Yumruğunuz A tipindeyse çevrenizde hayranlık uyandıran birisiniz. Tedbirli ve sakin kişiliğiniz nedeniyle çevrenizde hayranlık duyulan birisiniz.

İnsancıl bir kişiliğiniz var ve dostlarınızla zaman geçirmeye bayılıyorsunuz. Arkadaş seçiminde ise sadakate büyük önem veriyorsunuz.

Aşk hayatınızda da huzuru ve sükuneti arıyorsunuz. Dram pek size göre değil.

B TİPİ YUMRUK

Yumruğunuz B tipindeyse karizmatik ve yetenekli biri olduğunuz söylenebilir. Kibarlığınız da çevrenizden takdir topluyor. Özgüven konusunda bir eksiğiniz yok.

İnsanları incitmekten ve onları üzmekten kaçınıyorsunuz. Risk almak pek size göre değil. Bu yüzden arkadaşlarınızı sizinle vakit geçirmeye bayılıyor.

Aşk hayatında zor affeden birisiniz. Açılma konusunda biraz çekingensiniz ama hayattan da çok yüksek beklentiler içindesiniz.

C TİPİ YUMRUK

Yumruğunuz C tipindeyse hayal kurmayı seven ve fırsatları kollayan birisiniz demektir. Dost canlısı ve cömert olmak da kişiliğinizin öne çıkan yönlerindendir. Biraz sabırsız ve inatçı olduğunuz da yadsınamaz bir gerçek.

Kibarlık ve dürüstlük sizin için olmazsa olmaz şeyler. Bu durum bazen suistimal ediliyor ama sonuç olarak gerçek dostlarınızı tanımış oluyorsunuz.

Aşk hayatınızda gizliliğe önem veriyor ve kimseye aşk hayatınızdan bahsetmiyorsunuz. Hayallerinizin peşinden koşmak ve sizi seven insanı bulmak en büyük idealiniz.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler