Yüz spreylerinin sağlığa faydaları

Yüz spreylerinin sağlığa faydaları

Son birkaç yıldır kullanılmaya başlayan ve sizinde dolabınızda yerini alan yüz spreyler sağlık açısından birçok fayda sağlıyor. Cildinize olumlu yönde etki eden yüz spreyleri, bilinçli kullanım ile yeni bakım rutininiz haline gelecek.

Yüz spreylerinin cildinize hassas dokunuşlarından faydalanarak yüzünüzde nemli, canlı ve parlak bir görünüm elde edebilirsiniz. Makyaj uygulamalarınızla bütünleşen yüz spreyleri yeni bakım uygulama ürününüz haline gelecek.

CİLTTEKİ GERGİNLİĞİ ALIR

Cildiniz klima ve benzeri etkenlere maruz kalarak gerginleşebilir. Bu durumda yüz spreyi uygulamanız cildinizi rahatlatmaya yetecektir.

NEMİ TUTAR

Nemlendirici uygulamasından sonra yüzünüze küçük bir yüz spreyi uygulaması yapın. Bu sayede yüzünüzdeki nem hapsolacak ve cildiniz nemden daha uzun süre faydalanacak.

MAKYAJINIZA AYDINLIK KAZANDIRIR

CC, BB veya fondöten uygulamalarından önce yüz spreyi uygulayın. Sprey kuruduktan sonra makyaja başlayın. Böylece cildiniz daha nemli ve aydınlık bir yapıya kavuşacak.

MAKYAJINIZA YOĞUNLUK VERİR

Makyaj artistleri kadar başarılı bir makyaj uygulaması yapmak istiyorsanız yüz spreyinden yardım alabilirsiniz. Makyaj artistleri önce fırçalarına ve süngerlerine biraz yüz spreyi sıkıyor. Böylece daha yoğun ve dengeli bir makyaj yapabiliyorlar. Aynı yöntemi siz de rahatça uygulayabilirsiniz.

MAKYAJI TAZELER

Makyaj uygulamanıza yüz spreyini dahil ederek gün sonuna kadar taze kalabilen makyaja sahip olabilirsiniz. Bunun için spreyi uygulayıp üzerine pudra ve allık gibi ürünleri uygulayabilirsiniz.

Önerilen Haberler