Zaman içinde görünümleri oldukça değişmiş 4 ünlü

Zaman içinde görünümleri oldukça değişmiş 4 ünlü

Ünlü isimler ellerindeki imkan ve sahip oldukları hayal gücü ile zaman içerisinde görünümlerini oldukça değiştiriyorlar. Bu hem onların yaptıkları işe yenilik katma isteğinden hem de sevenlerini şaşırtma gayesinden geliyor.

Vücut tipleri, saç ve makyaj tarzlarıyla kısa veya uzun vadede oldukça değişmiş olan ünlülerden en iddialı olanları sizler için listeledik

CARA DELEVINGNE

Cara, dış görünüşü konusunda en cesaretli Hollywood ünlülerinden. Bir Victoria Secret meleği iken var olan tarzı ile aradan geçen zaman ile tarzının geçirdiği evrim kesinlikle yadsınamaz.

KRISTEN STEWART

Kristen Stewart zaman içerisinde söylemleri ve açıkladığı cinsel yönelimi ile birlikte tarzında da oldukça farklılaştı. Çok daha orijinal bir havaya bürünen Stewart, her ne kadar farklı bir insan gibi görünse de kemikleşmiş hayran kitlesi ondan uzaklaşmadı.

KYLIE JENNER

Kylie Jenner, Kardashian ailesinde en çok değişim geçiren kardeş unvanını küçük yaşına rağmen uzun süredir elinde tutuyor. Geçirdiği bir dizi estetik operasyon ve iddialı makyaj tarzı ile öncesinden oldukça farklı bir görünüme sahip.

MAISIE WILLIAMS

Game of Thrones'da oynadığı gözü pek ve cesaretli karakteri ile küçük yaştan beri beyaz ekranda olan Williams, tabii ki onu gördüğümüz ilk yıllarda ki küçük hali ile kalmadı. Ancak iddialı giyim tarzı ve saç modelleriyle son zamanlarda hep farklılığını ortaya koyuyor.

Önerilen Haberler